Samostatné ordinace pro vakcinační centra COVID-19

Rychlý a snadný pronájem kontejneru ELA za účelem vakcinačního centra

V boji proti koronaviru jsou zapotřebí vakcinační místnosti, aby byla populace plošně chráněna před virem. Pro rychlé řešení prostorů vyvinula společnost ELA Container mobilní vakcinační centrum, které splňuje veškeré požadavky. Na rozdíl od sportovních hal nebo restaurací lze kontejnerové zařízení ELA přesně přizpůsobit individuálním komunitním potřebám. Mohou být instalovány rychle a flexibilně na jakémkoli místě, například na parkovištích nebo v blízkosti spojů veřejné dopravy. Využijte zkušeností ELA ve zdravotnictví a vyžádejte si nyní osobní nabídku.

Výhody
Prostorový koncept zohledňuje ochranu před infekcí
Bezbariérový přístup v celém vakcinačním centru
Rychlé dodání a montáž na jakémkoli místě
Lze flexibilně kombinovat
Vhodné vybavení a rozsáhlé příslušenství
Prostorové plánování zohledňuje jednotlivé stanice

Prostorové plánování zohledňuje jednotlivé stanice

ELA optimálně koordinuje uspořádání prostoru kontejnerových zařízení s pracovními procesy ve vakcinačním centru. Jednotlivé stanice v mobilním vakcinačním centru ELA jsou prostorově jasně rozděleny a lze je snadno přizpůsobit i během provozu. Při navrhování koncepce zohledňuje ELA mimo jiné přihlašovací a registrační oblasti, sanitární prostory a ošetřovny, zabezpečené sklady, jakož i ordinace. Je třeba dbát na to, aby ve všech místnostech a chodbách byl dostatek místa na ochranu před infekcí. Pro okamžité uvedení do provozu jsou vakcinační centra ELA jsou vybavena internetovým připojením.

Více detailů

„Vakcinační pohovor“ v důvěrné atmosféře

Vakcinační pohovor je důležitým krokem na cestě k vakcinaci proti koronaviru. Takovýto pohovor vyžaduje chráněné a důvěrné prostředí. Poradenské místnosti ELA jsou pro tyto situace ideální: Velká okna propouštějí dovnitř světlo a ochranné fólie zároveň zabraňují pohledu dovnitř. Komplexní konstrukce stěn kontejneru ze sendvičových panelů s izolací zajišťuje jak příjemné klima v místnosti, tak soukromí během pohovorů.

Více detailů

Vakcinace proti koronaviru při dodržování soukromé sféry

Pro očkování proti koronaviru pamatuje prostorový koncept ELA pro vakcinační centra na oddělené ordinace. Alternativně může být velký prostor rozdělen do několika oblastí. Tímto způsobem je zachována soukromá sféra, i když je pacient částečně svlečený. Počet vakcinačních míst v kontejnerovém zařízení ELA je variabilní a lze jej přizpůsobit komunitním potřebám. Kontejnerové ordinace lze flexibilně zařídit a snadno čistit.

Více detailů

Čekárna pro očkované pacienty

Čekárna ve vakcinačních centrech slouží k následnému sledování očkovaných osob. Na přání zákazníka může společnost ELA Container zřídit čekárnu v bezprostřední blízkosti ordinace nebo ošetřovny a vybaví ji židlemi a lehátky. Od plánování až po uvedení do provozu přebírá ELA všechny nezbytné kroky, aby bylo možné mobilní vakcinační centrum předat zákazníkovi jako produkt na klíč v co nejkratší možné době. V případě jakýchkoliv dotazů vám pomůže tým ELA na servisní horké lince.

Více detailů

Dostatečné sanitární prostory

Udržování odstupu a mytí rukou je nejvyšší prioritou koronavirové krize. Dostatečné sanitární prostory jsou proto nepostradatelnou součástí vakcinačního centra COVID-19. ELA Container má k dispozici sanitární kontejnery v různých velikostech a variantách vybavení - volitelně s toaletami, pisoáry a umyvadly se zrcadly nebo kompletními sprchovými kabinami. Sanitární kontejnery ELA lze postavit téměř na jakékoliv místě a flexibilně integrovat do zařízení. Volitelné nádrže na odpadní vodu a zásobníky teplé vody také umožňují nezávislý provoz sanitárních modulů ELA.

Více detailů

Rychlá první pomoc v nouzových případech

Nouzové situace mohou nastat i ve vakcinačním centru pro očkování proti koronaviru. Proto by měly být zvažovány vhodné prostory pro první pomoc pacientům již od fáze plánování - nejlépe v blízkosti ordinací nebo čekáren. Kontejnery pro stanici první pomoci ELA lze snadno a pružně začlenit do mobilního vakcinačního centra jako standardní kontejner nebo jako modul Premium. Zdravotnické kontejnery standardně obsahují nejdůležitější vybavení pro řešení nouzových případů. To zahrnuje uzamykatelnou skříň na léky, záchranná evakuační nosítka ve tvaru koše, vyšetřovací lehátka a okna s neprůhlednou ochranou a roletami.

Více detailů

Dostatečný prostor na ochranu před infekcí

Udržování odstupu je možné, pouze pokud je ve funkčních místnostech a na chodbách k dispozici dostatek místa. U kontejnerů ELA Premium lze prostor realizovat ještě efektivněji a levněji než u kontejnerových prostor ve standardním formátu. Mimořádně široké moduly ELA Premium přesvědčí svými o tři metry čtvereční většími prostory, univerzálními možnostmi vybavení, lepším pocitem z prostoru a potenciálem úspor až o 25 procent. ELA navíc nabízí kontejnerové chodbové systémy, které navzájem efektivně propojují jednotlivé kontejnery s místnostmi a zajišťují tak optimální využití prostoru ve vakcinačním centru.

Více detailů

Bezbariérový přístup do vakcinačního centra pro očkování proti koronaviru

Bezbariérový přístup a přístup pro tělesně postižené osoby je důležitým požadavkem pro vakcinační centrum pro očkování proti koronaviru vytvořeného z kontejnerů. ELA dodává a montuje individuální kontejnerová zařízení na každém místě a podle toho přizpůsobuje přístup prostředí. Pomocí nájezdových ramp se lidé s omezenou pohyblivostí mohou snadno a bez překážek dostat ke vchodům a východům vakcinačního centra. Zařízení interiéru zohledňuje zvýšené nároky na potřebu místa.

Více detailů

Oddělené vchody a východy

Aby nedocházelo k setkávání, jsou prostory kontejnerového zařízení ELA založeny na průchozím schématu vakcinačního centra. Důležitým aspektem je přitom plánování oddělených vchodů a východů. Kontejnery ELA lze flexibilně kombinovat, takže lze vchod a východ umístit téměř kamkoliv a v co největší vzdálenosti od sebe. Vchody a východy mohou být bezbariérové s přístupovou rampou a navíc opatřeny ochranným přístřeškem. Uzamykatelné dvoukřídlé dveře na přání se vsazeným bezpečnostním sklem zajišťují průhlednost a zároveň maximální bezpečnost.

Více detailů

Pronájem plně vybaveného vakcinačního centra připraveného k nastěhování

ELA Container dodává mobilní vakcinační centrum na jakékoli místo a v případě potřeby jej plně vybaví pro okamžité uvedení do provozu. ELA přitom spoléhá na rozsáhlý mobiliář, který obsahuje běžný nábytek, jako jsou stoly, židle, skříně a kuchyňské prvky. Modulové prostory ELA jsou vybaveny zásuvkami, LED světly, přípojkami pro výpočetní techniku, internetem, výstražnými kouřovými hlásiči a dalšími bezpečnostně důležitými atributy. Kromě toho nabízí ELA atraktivní příslušenství v podobě akustických plachet nebo tabulí whiteboard.

Více detailů

Spolehlivé zajištění proti vloupání a krádeži

Vakcína proti koronaviru představuje značnou hodnotu. Je proto důležité dostatečně zabezpečit vakcinační centrum COVID 19 a sklad proti vloupání a krádeži. ELA Container má zkušenosti s vysokými bezpečnostními požadavky z předchozích projektů s kontejnery mobilních bank. Bezpečnostní vybavení, jako jsou stabilní okenní mříže nebo těžké dveřní závory, jsou součástí dodávky na vyžádání. Dodatečné bezpečnostní prvky proti vloupání a krádeži slibují zesílené podlahové desky a ochrana proti prolomení zdola.

Více detailů

Transpondéry zabezpečují přístup k vakcíně

Důležité místnosti ve vakcinačním centru by měly být uzamčeny a měly by do nich vstupovat pouze povolané osoby. Sem patří zejména sklad vakcín. Pro, pokud možno, bezkontaktní otevírání místností a vysokou úroveň zabezpečení může ELA na požádání instalovat elektronické zámky, které se odemykají pomocí transpondéru. U transpondéru lze definovat nebo blokovat oprávněné uživatele pro elektronický zámek. Interakci se dveřními zámky lze navíc sledovat externě.

Více detailů

Praktický půdorys vakcinačního centra

Půdorys kontejnerového zařízení je promyšlen tak, aby byl funkční a praktický. Než dojde k očkování pacientů, musí se zaregistrovat u příslušné přepážky. Všechny místnosti mají samostatný vchod. Jednotlivé místnosti v kontejnerovém systému lze snadno vzájemně propojit systémem vnitřních chodeb. To šetří místo a umožňuje pohodlnou výměnu místností v souladu s hygienickými předpisy.

Potřebujete vakcinační centrum nebo jiná prostorová řešení? Pak můžete již nyní učinit poptávku na kontejnery nebo si nechte poradit od Vašeho odborného poradce ve Vašem regionu!

🔎 Zobrazit půdorys

Kontaktujte nás pro více informací. Rádi vám poradíme a připravíme pro vás individuální nabídku. 

 

Poptejte se hned

Hotline
Odborný poradce na místě