ELA Container - Kontejnerová technika
Kontejnerová technika

Hightech, řemeslné provedení a know-how Made in Germany

ELA Container - Ocelový rám
Nosná konstrukce

Ocelový rám

Kdo si najme kontejner ELA, ten se může spolehnout na maximální kvalitu. Základem všech kontejnerových prostor ELA je stabilní rám – přesně konstruovaný díky nejmodernější svařovací technice. Samonosná ocelová konstrukce zajišťuje světlou výšku prostor 2,5 nebo 2,75 m.

Více detailů
ELA Container - 4-násobně stohovatelné kontejnery
Stohovatelnost

4-násobně stohovatelné kontejnery

Vysoká přesnost rozměrů a promyšlená statika umožňují 4-násobnou stohovatelnost kontejnerových modulů ELA. Z toho vyplývá pro kontejnerová zařízení vertikálně i horizontálně nesčetné množství kombinací – i při omezených půdorysných plochách.

Více detailů
ELA Container -  Kontejnerová střecha
Trvalá odolnost proti vlivu povětrnosti

Střecha kontejneru

Robustní střechu ELA kontejnerů tvoří vany z hliníkového pozinkovaného trapézového plechu spolu s izolačními vrstvami z minerální vlny a PUR pěny. Střecha kontejneru je pochozí a díky dobré izolaci trvale odolná proti vlivu povětrnosti. Včetně odtoku dešťové vody a mříže zachycující listí.

Více detailů
ELA Container -  Podlaha kontejneru
Solidní základna

Podlaha kontejneru

Stabilní velkoformátová sendvičová deska v podlaze kontejneru působí izolačním účinkem proti horku a chladu a lze na ní volitelně položit snadno udržovatelné PVC nebo kobercovou krytinu. Na výběr je více barevných variant pro individuální vnitřní uspořádání kontejnerů.

Více detailů
ELA Container - Stěna kontejneru
Robustní, dobře izolující a snadno udržovatelné

Stěna kontejneru

Stěny kontejneru se skládají ze sendvičových desek, zajišťujících optimální izolaci. Vnější lakový nátěr je standardně RAL 7032 štěrkově šedá, může být ale na přání proveden individuálně volenými barvami nebo fóliemi. Rovněž je možno přizpůsobení kontejnerů konformní ENEV.

Více detailů
ELA Container - Okna
Pro přirozené větrání a využití denního světla

Okna

Velkorysá, dvoukřídlá otevírací a sklápěcí okna nebrání vstupu denního světla do kontejnerových prostor ELA a zajišťují přirozené větrání. Vysoce kvalitní izolační zasklení chrání před chladem a horkem a zajišťuje neměnné dobré klima v prostoru při nízké spotřebě energie.

Více detailů
ELA Container - Výměnné rámy a prvky
Flexibilní topení, větrání a chlazení

Výměnné rámy a prvky

Jedno zda obytný kontejner, kancelářský kontejner, staveništní kontejner nebo sanitární kontejner – kontejnery ELA jsou mimořádně mnohostranné a variabilní. Také díky svým výměnným rámům na čelní straně, které lze podle potřeby vybavit různými prvky.

Více detailů
ELA Container - Dveře kontejneru
Bezpečný přístup

Dveře kontejneru

Přístup do kontejnerových prostor ELA je zajištěn volitelně stabilními, dvouplášťovými pozinkovanými víceúčelovými dveřmi nebo průhlednými skleněnými dveřmi, namontovanými na přední straně. Bezpečnost má nejvyšší prioritu, proto jsou dveře vybaveny bezpečnostním zámkem s profilovou cylindrickou vložkou.

Více detailů
ELA Container - Kontejner základní vybavení
Okamžitá použitelnost

ELA Container Základní vybavení

Mnoho dalších detailů vybavení dělá z ELA kontejnerů prémiový produkt v systémové výstavbě. Energeticky úsporná LED svítidla, magnetické stěny nebo zásuvky s ochranou proti dotyku, to je pouze několik příkladů promyšleného základního vybavení flexibilních kontejnerových prostor ELA.

Více detailů
ELA Container - Certifikovaná kvalita
Certifikovaná kvalita

Certifikovaná kvalita

Všechny kontejnerové prostory ELA jsou konstruovány, vyráběny a certifikovány v souladu s CE a Eurocode. Nutné certifikáty a stavebně právní podklady poskytne ELA Container na přání ráda k dispozici.

Více detailů
Hotline
Odborný poradce na místě