Školní kontejnery

Nájem mobilního prostorového řešení pro školy

ELA Container Schulungsraum
Školní třídy z kontejnerů

Učení v příjemném prostředí

Při rostoucím počtu žáků nebo během fází přestavby má ELA Container pro školy ideální prostorové řešení. Dodávané v krátkém termínu jsou mobilní školní třídy na kontejnerové bázi, které jsou okamžitě použitelné a poskytují nejlepší učební podmínky.

Více detailů
ELA Container - Büro und Flür
Chodbové systémy pro školní kontejnery

Jednoduché zpřístupnění kontejnerových zařízení

Jednotlivé prostory v kontejnerovém zařízení pro školy lze vnitřním chodbovým systémem jednoduše spojit dohromady. To šetří místo a umožňuje pohodlný přechod mezi prostory i na různá podlaží.

Více detailů
ELA Container - Waschraum
Sanitární kontejnery ELA

Ideální doplnění ke kontejnerovému zařízení pro školy

Jedno zda toaleta pro učitele nebo pro žáky: Sanitární kontejnery ELA jsou pro dočasné školní budovy ideálním doplněním. WC nebo sanitární prostory jsou čisté, hygienické a nevyžadují komplikované ošetření, za těmi v běžných budovách nejsou o nic pozadu.

Více detailů
ELA Container - Schule Bibliothek
Knihovna v kontejnerech

Prostorové moduly ELA pro média a knihy

Při pátrání po literatuře nebo klidném místu k učení hledají žáci rádi knihovny. Ty lze realizovat i v mobilním prostorovém řešení ELA. Kontejnerové knihovny poskytují celoročně dobré klima místností.

Více detailů
ELA Container - Büro Ardagh Group Ansicht nah
Mobilní prostory pro semináře

Prostorové řešení pro odbornou výuku

Mnohé vyučovací předměty vyžadují zvláštní vybavení prostoru. Prostory pro semináře a školení společnosti ELA Container k tomu poskytují příjemné výukové a vzdělávací prostředí i v dočasných školních budovách.

Více detailů
ELA Container - Kantine Schmitz Cargobull Vreden
ELA Kuchyňský kontejner

Kontejnerové prostory pro vývařovny

Praktické: ELA dodává kontejnerová zařízení pro školy na přání i s vývařovnou ideální pro přípravu svačin, nápojů nebo obědů. Nájemní kontejnery pro kuchyně jsou kompletně vybaveny a připraveny k okamžitému použití.

Více detailů
ELA Container - Kantine Schmitz Cargobull Vreden Ansicht außen
Kontejnery pro kantýny a menzy

Společné jídlo v kontejnerových prostorech ELA

Právě ve školách je rychlé zaopatření mnoha žáků teplým jídlem důležité. Kontejnery ELA lze proto kombinovat do velkoplošných kantýn a menz. Zde nalezne každý útulné místo pro konzumaci jídla.

Více detailů
ELA Container - Büro Holzverkleidung
Pracovní místnost pro učitele

Příprava vyučování v kancelářských kontejnerech ELA

Dobré klima místností, dostatek světla a moderní vybavení dělají z kancelářských kontejnerů ELA pro nájem opravdu univerzální produkt. Pro dočasné školy jsou mobilní kancelářské prostory perfektním prostorovým řešením pro učitelský sbor a školskou správu.

Více detailů
ELA Container - Großer Aufenthaltsraum
Velké mobilní prostory pro školy

Pobytový kontejner jako přestávková místnost pro školy

ELA Container plánuje při kontejnerových zařízeních pro školy i velkorysé pobytové prostory pro žáky a učitele. S vybavením kuchyňkou a možností posezení je tato sborovna v mobilní školních budovách oblíbeným místem setkání. Přestávkové haly dodává ELA v libovolných velikostech.

Více detailů
Hotline
Odborný poradce na místě