ELA Container - Umkleiden mit Bank
Nájem kontejnerových převlékáren a pobytových kontejnerů

Prostorový kontejner v maximální kvalitě ELA

ELA Container - Umkleide weiß
Převlékárna

Praktické prostorové řešení se skřínkami

Kontejnerové převlékárny ELA k nájmu optimálně doplňují montážní ubikace, spolkové domovy nebo kontejnerová zařízení s hygienickými propustmi. Jedno zda velké nebo malé: Převlékárny na kontejnerové bázi jsou k dispozici v téměř každé velikosti.

Více detailů
ELA Container - Messestand Jobmesse Lingen
Kontejnery pro ubikace

Prostorové řešení pro dočasný domov

Propracované prostorové kontejnery ELA jsou ideální jako přechodné ale i dlouhodobé ubytování. Dlouholetá zkušenost, vybrané materiály a bezvadná montáž dělají ze společnosti ELA Container kvalitního poskytovatele ubikací na kontejnerové bázi.

Více detailů
ELA Container - Aufenthaltsraum Arztpraxis
Nájem pobytových kontejnerů

Prostorový kontejner pro dlouhý pobyt

Kontejnery ELA splňují všechny požadavky na pobytové prostory: Flexibilní velikosti místností, světlé výšky stropu až do 2,75 n a množství denního světla díky zvětšené ploše oken dělají z nájemních prostor kontejnerů ELA ideální pobytové prostory.

Více detailů
ELA Container - Umkleide Sanitärcontainer
Nájem sprchových kontejnerů

Kontejnerové prostory pro sprchování

Sprchové kontejnery ELA jsou flexibilním a praktickým řešením mobilních sprchových prostor. Snadno udržovatelné a moderní  sprchové kontejnery ELA jsou vybaveny jednotlivými kabinami, teplou vodou a nádrží odpadní vody, čímž vytvářejí bezproblémový paket pro čistý požitek ze sprchování.

Více detailů
ELA Container - Kantine Schmitz Cargobull Vreden
Kontejnery pro kantýny

Společné jídlo v kontejnerových prostorech ELA

Také ty jsou důležitou částí ubikací: Kontejnery ELA lze flexibilně a rychle kombinovat do velkoplošných kantýn a menz. Zde nalezne každý útulné místo pro konzumaci jídla.

Více detailů
ELA Container - Waschbecken Büro Ardagh Group
Sanitární kontejnery ELA

Ideální doplnění k mobilním ubikacím

Sanitární kontejnery ELA jsou pro dočasné nebo dlouhodobé ubikace ideálním doplněním. WC nebo sanitární prostory jsou čisté, hygienické a nevyžadují komplikované ošetření, za těmi v běžných budovách nejsou o nic pozadu.

Více detailů
Hotline
Odborný poradce na místě