Ošetřovny

ELA Container - Behandlungsraum in Containeranlage
Ošetřovny společnosti ELA Container
V mobilních prostorových řešeních kdykoliv dobře zaopatřen
ELA Container - Beratungsraum für Versorgungsdienstleister
Konzultační místnost pro ordinace lékařů
Kontejnerové prostory pro důvěrné hovory

Konzultační místnosti ordinace lékaře musí zaručovat ochranu a důvěru. Jen tak může mezi lékařem a pacientem dojít k otevřenému a čestnému hovoru. a proto věnuje ELA Container obzvláštní pozornost sympatickému prostorovému pocitu v konzultačních místnostech mobilních ordinací lékařů.

Více detailů
ELA Container - Zahnarztpraxis in Containeranlage
Mobilní stomatologická ordinace
Kontejnerové prostory pro stomatology

Kontejnerová zařízení ELA pro stomatologické ordinace přesvědčují rozmanitými půdorysy, moderním vnitřním uspořádáním a dobrou klimatizací. Od čekárny až po ambulanci ELA Container má pro každou oblast stomatologické ordinace vhodné prostorové řešení.

Více detailů
ELA Container - Sanitärcontainer für den Gesundheitsbereich
Sanitární kontejnery ELA
Ideální doplnění ke kontejnerovému zařízení pro lékařské ordinace

Jedno zda toaleta pro pacienty nebo pro zaměstnance: Sanitární kontejnery ELA jsou pro dočasné lékařské ordinace ideálním doplněním. WC nebo sanitární prostory jsou čisté, hygienické a nevyžadují komplikované ošetření, za těmi v běžných budovách nejsou o nic pozadu.

Více detailů
ELA Container - Bürocontainer mit integriertem Flur
Kancelářské prostory pro ordinace lékařů
Příjemná práce v kancelářských kontejnerech ELA

Dobré klima místností, dostatek světla a moderní vybavení dělají z kancelářských kontejnerů ELA pro nájem a koupi opravdu univerzální produkt. I pro dočasné ordinace lékařů jsou kancelářské prostory perfektním prostorovým řešením, abyste byli i během fáze přestavby pro pacienty stále k dispozici.

Více detailů
ELA Container - Behandlungsraum für Tierarztpraxis
Mobilní ordinace zvěrolékaře
Kontejnerové prostory pro zvěrolékaře

Kontejnerová zařízení ELA pro ordinace zvěrolékařů jsou obzvlášť flexibilní, nevyžadují náročnou péči a jsou dobře klimatizované. Čekárny a ošetřovny ordinací zvěrolékařů jsou v prostorovém uspořádání a vybavení navrženy speciálně pro zvířecí pacienty.

Více detailů
ELA Container - Pausenraum für Mitarbeiter
Pobytový prostor pro personál
Lékařská ordinace z kontejnerů s přestávkovým prostorem

ELA Container plánuje u kontejnerových zařízeních pro ordinace lékařů i pobytový prostor pro zaměstnance. S vybavením kuchyňkou a možností posezení je tato přestávková místnost v mobilním ordinačním zařízení oblíbeným místem setkání zaměstnanců.

Více detailů
ELA Container - Empfangsbereich einer Arztpraxis
Ohlašovna
Přátelský příjem v mobilní ordinaci lékaře

Přátelská přijímací místnost v jednom prostorovém řešení ELA pro ordinaci lékaře působí díky světlému barevnému řešení a velkorysým oknům lákavě a otevřeně. Kombinací více kontejnerů ELA lze realizovat přijímací místnosti nejrůznějších velikostí.

Více detailů
ELA Container - Helles und funktionales Wartezimmer
Čekárna
Příjemná atmosféra v mobilních čekárnách

Moderní čekárny jsou pevnou součástí prostorových řešení ELA pro ordinace lékařů. Pro strávení doby čekání v mobilních ordinacích lékařů tak příjemně, jak je jen možné, vybavuje ELA ordinace lékařů na kontejnerové bázi klimatizací a rozsáhlým nábytkovým zařízením.

Více detailů
ELA Container - Behandlungszimmer mit speziellen Behandlungsgeräten
Ošetřovny
Kontejnerové prostory ELA pro lékařské přístroje

Poptávka po krátkodobě použitelných prostorech v lékařské oblasti stoupá. ELA Container proto průběžně rozšiřuje svoji nabídku o ošetřovny i pro vyšetření s MRT. Rychle dodávané nájemní kontejnery ELA jsou připraveny k okamžitému použití.

Více detailů
ELA Container - Mobile Containeranlage mit Verkaufstresen
Vývařovna
Kuchyňské kontejnery pro dočasné použití

Pro zaopatření pacientů jídlem a nápoji nabízí ELA Container také prostorová řešení pro vývařovny. Flexibilní, funkční a snadno udržovatelné jsou kontejnery ELA ideálně vhodné pro použití jako vývařovna nebo kantýna.

Více detailů
ELA Container - Containeranlage als Krankenhauszimmer
Dialyzační centrum v kontejnerech
Prostorové řešení pro průběžné ošetření

ELA Container nabízí mnohostranná dočasná prostorová řešení pro zdravotnický úsek v tom i ošetřovny dialyzačních středisek. Životně důležitý provoz ve střediscích tak může bez problémů pokračovat.

Více detailů
Hotline
Odborný poradce na místě