ELA Container - Kindergarten Ansicht außen mit Klettergerüst
Kontejner mateřské školky

ELA kontejnery pro hraní a dovádění

ELA Container - Kindergarten Salzbergen Flur
Chodbové systémy pro mateřské školky

Jednoduché zpřístupnění kontejnerových zařízení

Jednotlivé prostory v kontejnerovém zařízení pro mateřské školky lze vnitřním chodbovým systémem jednoduše spojit dohromady. To šetří místo a umožňuje pohodlný přechod mezi prostory i na různá podlaží.

Více detailů
ELA Container - Kindergarten Salzbergen Gruppenraum 1
Společné prostory pro mateřské školky

Kontejnerové zařízení s množstvím místa

Zde se všichni scházejí: Společné prostory jsou srdcem mateřských školek, proto jsou pro mateřské školky samozřejmě také částí kontejnerového zařízení ELA k nájmu. Kombinované prostorové kontejnery poskytují prostor pro hraní, učení a objevování.

Více detailů
ELA Container - Kindergarten Salzbergen Sanitärcontainer 1
Sanitární zařízení pro mateřské školky

S vybavením pro děti

ELA Container podporuje svými sanitárními kontejnery samostatnost dětí v kontejnerových zařízeních pro mateřské školky. Vybavení v sanitárním úseku dočasné mateřské školky se proto zaměřuje zcela na tyto malé uživatele.

Více detailů
ELA Container - Küche
ELA Kuchyňský kontejner

Kontejnerové prostory pro malé občerstvení

ELA dodává kontejnerová zařízení pro mateřské školky na přání i s kuchyní, která je ideální pro přípravu svačin, nápojů nebo obědů. Nájemní kontejnery pro kuchyně jsou kompletně vybaveny a připraveny k okamžitému použití.

Více detailů
ELA Container - Kindergarten Kaarst Schlafsaal 1
Odpočinkový prostor ve školkách z kontejnerů

Prostorový kontejner k odpočinku a spánku

V odpočinkovém prostoru kontejnerového zařízení ELA pro mateřské školky nacházejí děti příjemné útočiště k spánku a odpočinku. Nájemní prostory ELA poskytují dobré klima místností, příjemnou akustiku a díky oknům s žaluziemi flexibilní možnost zastínění.

Více detailů
ELA Container - Gropius Passagen Berlin Küche
Pobytový prostor pro vychovatele

Mateřská školka z kontejnerů s přestávkovou místností

ELA Container plánuje u kontejnerových zařízeních pro mateřské školky i pobytový prostor pro personál. S vybavením kuchyňkou a možností posezení je tato přestávková místnost v mobilní mateřské školce oblíbeným místem setkání zaměstnanců.

Více detailů
ELA Container - Kindergarten Kaarst Aufenthaltsraum Erzieher 2
Kancelářské prostory pro mateřské školky

Příjemná práce v kancelářských kontejnerech ELA

Dobré klima místností, dostatek světla a moderní vybavení dělají z kancelářských kontejnerů ELA pro nájem opravdu univerzální produkt. Pro dočasné mateřské školky jsou mobilní kancelářské prostory perfektním prostorovým řešením pro možnost bezproblémového pokračování její správy.

Více detailů
HreflangTag
{"x-default":"","de-de":"","de-ch":"","ru-ru":"","de-at":"","en":"","pl-pl":"","nl-be":"","nl-nl":"","fr-fr":"","cs-cz":""}
Hotline
Odborný poradce na místě