Koronavirové testovací centrum ELA Container

Koronavirové testovací centrum ELA Container

Potřebujete další prostor pro testování pacientů na koronavirus? Pak se obraťte na nás. ELA Container Vám poskytne na vyžádání mobilní kontejnerová zařízení, např. k testování populace na nakažení virem. Již jsme zřídili některá „koronavirová testovací centra“ v našem domovském regionu a nabízíme naše kontejnery všem úřadům a zdravotnickým zařízením. Testovací centra můžete zřídit rychle, flexibilně a na jakémkoli místě.

Výhody
Oddělený vchod pro zaměstnance
Bezkontaktní zapnutí světel pomocí detektorů pohybu
Řízený pohyb osob
Ihned připraven k použití & rychle doručen
Lze jej postavit kamkoliv
Kontejnerové prostory ELA pro důvěrné rozhovory
Kontejnerové prostory ELA pro důvěrné rozhovory

Poradenské prostory ordinace musí zaručovat ochranu a důvěru - to je jediný způsob, jak vést otevřený a upřímný rozhovor mezi lékařem a pacientem. Proto ELA Container klade zvláštní důraz na příjemný pocit z prostoru v poradenských místnostech mobilních lékařských ordinací.

Více detailů
Kontejner ELA jako koronavirové testovací centrum
Kontejner ELA jako koronavirové testovací centrum

Na základě našich dosavadních zkušeností s dodáváním koronavirových testovacích center navrhujeme kontejnerové zařízení složené ze dvou kontejnerů ELA Premium. Na celkem 36 m² získáte všechny funkční podmínky, které potřebujete: Od různých funkčních místností až po hygienická zařízení, jako jsou toalety a umyvadla, až po kompletní klimatizaci.

Více detailů
Praktický půdorys testovacího centra
Praktický půdorys testovacího centra

Půdorys kontejnerového zařízení je promyšlen tak, aby byl funkční a praktický. V zařízení je prostor pro celkem tři místnosti. Do vyšetřovny lze vstoupit a vystoupit ze speciálně zabudovaných dveří se zádveřím. K vyšetřovně přiléhá pracovní místnost pro odborný personál, která je od ní oddělena dveřmi. Než dojde k testování pacientů, musí se přihlásit u externí přepážky. Všechny místnosti mají samostatný vchod.

🔎 Zobrazit půdorys

Kontaktujte nás pro více informací. Rádi vám poradíme a připravíme pro vás individuální nabídku. 

 

Poptejte se hned

 

Technický list ke stažení

Hotline
Odborný poradce na místě