Nájem ELA kontejnerů

Prostorová řešení pro banky a spořitelny

Prostor přepážky

Přátelský příjem v mobilním bankovním kontejneru

Reprezentativní prostor přepážky v jednom prostorovém řešení ELA pro banky a spořitelny působí díky světlému barevnému řešení a velkorysým oknům lákavě a otevřeně. Kombinací více kontejnerů ELA lze realizovat i velkoplošné přijímací prostory.

Více detailů
Vstupní místnost pro peněžní automaty

Kontejnerový prostor pro peněžní automat a trezor

Kontejnerová zařízení ELA pro banky a spořitelny poskytují samostatnou vstupní místnost pro peněžní automaty, automaty pro výpisy z účtu a noční trezor, jako bezpečné prostorové řešení stranou od hlavních prostor mobilní bankovní budovy.

Více detailů
Sanitární kontejnery ELA

Ideální doplnění ke kontejnerovému zařízení pro banky

Jedno zda zaměstnanecká nebo zákaznická toaleta: Sanitární kontejnery ELA jsou pro dočasné budovy bank nebo spořitelen ideálním doplněním. WC nebo sanitární prostory jsou čisté, hygienické a nevyžadují komplikované ošetření, za těmi v běžných budovách nejsou o nic pozadu.

Více detailů
Konferenční místnost

Kontejnerové prostory pro společné projekty

V bankách nebo finančních institutech jsou jednání a videokonference s více účastníky na denním pořádku. ELA Container má proto připravené vhodné prostorové a reprezentativní řešení, včetně vybavení.

Více detailů
Kancelářské prostory pro banky

Příjemná práce v kancelářských kontejnerech ELA

Dobré klima místností, dostatek světla a moderní vybavení dělají z kancelářských kontejnerů ELA pro nájem a koupi opravdu univerzální produkt. Pro dočasné bankovní budovy jsou mobilní kancelářské prostory perfektním prostorovým řešením k zachování bankovního provozu během fáze přestavby.

Více detailů
Kontejnerový prostor pro dobré obchody

Poradenství pro zákazníky v mobilní bankovní budově

Poradenské prostory banky ovlivňují značnou měrou první dojem z hlediska serióznosti a důvěry a to může být z hlediska zakázky rozhodující. Proto věnuje ELA Container obzvláštní pozornost sympatickému prostorovému pocitu v poradenských prostorech mobilních kontejnerových zařízení pro banky.

Více detailů
Pobytový prostor pro personál

Bankovní kontejner ELA s přestávkovou místností

ELA Container plánuje u kontejnerových zařízeních pro banky a spořitelny i pobytový prostor pro zaměstnance. S vybavením kuchyňkou a možností posezení je tato přestávková místnost v mobilní bankovní budově oblíbeným místem setkání zaměstnanců.

Více detailů
Hotline
Odborný poradce na místě